Цемент

В сучасних умовах цементного виробництва кожна хвилина простою печі обжигу коштує великих коштів. Тому необхідно максимально скорочувати час заміни вогнетривких матеріалів, для чого розроблено цілий комплекс рішень, що дозволяють підвищити швидкість, ефективність і безпеку такого роду робіт. І головним помічником для таких демонтажних робіт є дистанційно-керовані машини BROKK, які отримали загальне визнання на цементних заводах світу. Окрім видалення футеровки, на цементних заводах машини BROKK застосовуються для чистки циклонів, клінкерних холодильників, силосів зберігання клінкеру і т.д. 

Завдяки надійному термозахисту машин BROKK, роботу з очищення можна починати, не чекаючи повного охолодження печі.

Компактні розміри дозволяють машині проходити у вузький простір в середині печі, завдяки точності рухів не завдається шкоди прилеглим матеріалам і конструкціям. Час операції при цьому в кілька разів скорочується в порівнянні з використанням ручного інструменту. 

Конструкція і дистанційне керування дозволяють оператору мати хорошу видимість об'єкта, знаходячись від нього на безпечній відстані. Це виключає необхідність знаходження робітників у небезпечній зоні з високими температурами, де існує ризик обвалу уламків футеровки. 

BROKK заїзджає в піч з гарячого кінця і знімає обмазку в зоні спікання (сектор окружності від 11 до 1 години), після чого проводиться огляд стану вогнетривких цеглин.

Пробивається штроба - знімаються 3-4 кільця цеглин, за рахунок чого послаблюється поздовжнє напруження цегляної кладки. 

Віддаляються цеглини з верхнього напівпериметра печі - в секторі від 9 до 3 годин.

1

Один із способів видалення вогнетривких матеріалів:

2

3

4

5

Піч провертається на півоберта, за рахунок чого цеглини обваляться вниз.

Уламки футеровки видаляються з печі. Від чіткості організації цієї процедури, так само як і вивезення відпрацьованої футеровки, багато в чому залежить загальний час виконання ремонтних робіт.

Швидкість укладання нової футеровки можна також підвищити, використовуючи обладнання компанії Bricking Solutions - підрозділи BROKK. У число прогресивних рішень входять: спеціальний пандус для входу в піч, клітка безпечного огляду печі, зручний загрібний ковш для видалення уламків, пристрій лазерної розмітки печі, засоби транспортування цегли і, нарешті, безпосередньо машина укладання цегли. Більш детальну інформацію з цих рішень можна отримати відвідавши офіційний сайт компанії.

Bricking Solutions

Copyright © 2018 brokk.com.ua