Технології BROKK

Дистанційне керування 

Оператор може керувати машиною, перебуваючи на безпечній і максимально зручній відстані, що забезпечує оптимальну видимість об'єкта руйнування.

Універсальна техніка Brokk знаходить собі застосування як при демонтажі будівель і споруд, так і при новому будівництві та реконструкції об'єктів. Дистанційно-керовані машини Brokk можуть виконувати такі види робіт:

Будівництво

Універсальна техніка Brokk знаходить собі застосування як при наземному демонтажі, так і при підземому будівництві - пробивання допоміжних приміщень у метро і тунелях, вибивка тюбінгів, будівництво колодязів, колекторів, підземних стоянок, бомбосховищ, банківських сховищ.

Підземне будівництво

Цемент

Швидкість укладання нової футеровки можна також підвищити, використовуючи обладнання компанії Bricking Solutions - підрозділи BROKK. У число прогресивних рішень входять: спеціальний пандус для входу в піч, клітка безпечного огляду печі, зручний загрібний ковш для видалення уламків, пристрій лазерної розмітки печі, засоби транспортування цегли і, нарешті, безпосередньо машина укладання цегли. Більш детальну інформацію з цих рішень можна отримати, скачавши презентацію або відвідавши офіційний сайт компанії www.brickingsolutions.com

Окрім видалення футеровки, на цементних заводах машини BROKK застосовуються для чистки циклонів, клінкерних холодильників, силосів зберігання клінкеру і т.д. 

В сучасних умовах цементного виробництва кожна хвилина простою печі обжигу коштує великих коштів. Тому необхідно максимально скорочувати час заміни вогнетривких матеріалів, для чого розроблено цілий комплекс рішень, що дозволяють підвищити швидкість, ефективність і безпеку такого роду робіт. І головним помічником для таких демонтажних робіт є дистанційно-керовані машини BROKK, які отримали загальне визнання на цементних заводах світу. 

Металургія

У металургійній промисловості простої, пов'язані з ремонтом плавильних агрегатів, негативно позначаються на продуктивності і тим самим зменшують прибуток підприємства. Тому необхідно як найшвидше видаляти шлак і вогнетривкий матеріал. Дистанційно-керовані машини BROKK є незамінним засобом для вирішення таких завдань. 

У важких умовах радіаційних і електромагнітних випромінювань, де неможливо працювати людині, застосування дистанційно-керованих машин BROKK виправдано як ніде більше. Велика різноманітність об'єктів і завдань обумовлює необхідність у внесенні змін у конструкцію машин, а також у широкому виборі додаткового і нестандартного обладнання. Спеціальне оснащення техніки BROKK для аварійно-рятувальних робіт та ядерної промисловості дозволяє виконувати безліч завдань у найважчих і несприятливих умовах. 

Ядерна промисловість

Використання техніки BROKK допомагає при вирішенні широкого кола завдань в гірничодобувній промисловості, таких як виїмка грунту, буріння, різання, розробка гірських порід, дроблення негабаритів, оборка заколів і т.д. 

Гірничодобувна промисловість

Copyright © 2018 brokk.com.ua