Переваги BROKK

Оператор може керувати машиною, перебуваючи на безпечній і максимально зручній відстані, що забезпечує оптимальну видимість об'єкта руйнування.

Завдяки використанню різних навісних інструментів, машини BROKK можуть виконувати широкий спектр завдань з демонтажу в умовах обмежених просторів.

Відсутність вихлопних газів і низький рівень шуму дозволяють машині працювати усередині житлових і виробничих будівель, в підвалах, тунелях та інших закритих приміщеннях і замкнутих просторах.

Дозволяє виконувати роботи в умовах радіаційного, хімічного та біологічного зараження - без присутності людини в небезпечній зоні. 

Завдяки термозахисту, машини BROKK можуть працювати в умовах високих і низьких температур, де неможливо використовувати ручну працю або інші робочі механізми. 

Має великий радіус дії і може компактно складатися. Конструкція маніпулятора більш потужна, рухлива і гнучка, ніж у двосекційної стріли екскаватора, пристосована спеціально для роботи демонтажним інструментом. 

Кожна машина збирається ексклюзивно під специфічні умови конкретного виробництва. Існує можливість збільшення вильоту стріли, використання нестандартного навісного обладнання. 

Машини BROKK можуть працювати важким і потужним навісним інструментом по відношенню до власної ваги. Так, найпотужніший в модельному ряду BROKK 800, вагою в 11.3 т, еквівалентний 20-25 тонному екскаватору за потужністю навісного інструменту. 

Навчитися управляти машиною BROKK дуже легко, тим не менш, досвід і практика можуть бути надзвичайно корисні. Ми проводимо заходи з навчання операторів і технічних фахівців BROKK. Дізнайтеся, як отримати більше з вашої машини, виконувати роботу максимально швидко, як експлуатувати і підтримувати Ваш BROKK в справності. 

Якщо на машині встановлені гумові гусениці, то вона може спускатися і підніматися по сходах.

Малі габарити і невелика вага роботів BROKK дозволяють переміщати їх на потрібну позицію і на певний об'єкт, використовуючи звичайний навантажувач з вилковим захватом або кран.  Для перевезення роботів Brokk між робочими площадками можуть використовуватися як легкові автопричепи, так і вантажівки відповідної вантажопідйомності. 

Дистанційне керування 

Універсальність

Пересування

Транспортування

Індивідуальність

Компактна міць

Навчання

Трисекційний маніпулятор

Захист від високих температур

Радіаційний захист

Електричний привід

Copyright © 2018 brokk.com.ua